Yaz İçecekleri Kombucha & Organik Elma sirkesi

Yaz İçecekleri Kombucha & Organik Elma sirkesi

26/06/2019 0 Yazar: Fermente Mutfağım

Yaz aylarının favori içecekleri: Elma sirkesi ve Kombucha! Belki de buz gibi bir limonata dememizi bekliyordunuz ama Sirke ve Kombucha Çayı tercih etmemizin birçok nedeni var.

Günde bir kaç defa bir su bardağına iki parmak Elma Sirkesi ve üzerine su veya doğal maden suyu ekleyerek hazırlayabileceğiniz içecek sizi sıcak ve yorucu bir güne dayanabilecek mucizevi bir etkiye sahiptir.

Sabahları biraz isteksiz, bezgin uyanıyorsanız çözüm yine Elma Sirkesinde.

İçimi çok hafif olduğu için bir kahve fincanına suya karıştırmadan da içebileceğiniz Fermente Mutfağım’ın en sevilen ürünlerinden Elma Sirkesi, üretilirken hiçbir plastik ürünle temas etmez ve saç-cilt bakımı için kozmetik etkiye sahiptir.

Ayrıca salata ve soslarınıza sağlık ve lezzet katmak için bire bir! #Rawfood çiğ beslenme için uygundur.

Sıcak yaz aylarında diğer favori içeceğimiz #KombuchaÇayı…

Organik Çay, Organik Tatlandırıcı, Elma Suyu Konsantresi ve içme suyu ile fermente edilen Kombucha Çayının ferahlatıcı ve rahatlatıcı tadına o kadar hızlı alışacaksınız ki kısa bir süre içinde vazgeçilmezleriniz arasına girecek.

İçerdiği probiyotik (sağlıklı bakteriler) sindirim sisteminize girer ve besinleri emdikleri, enfeksiyon ve hastalıklarla mücadele ettikleri için bağışıklık sisteminizi desteklerler.

Her gün Kombucha içmek, bağışıklık sağlığınızı korumanıza yardımcı olur.