Tamamlayıcı Kişisel Bakım Seti

Tamamlayıcı Kişisel Bakım Seti

09/04/2019 0 Yazar: Fermente Mutfağım

Kişisel Bakım süreci, cildinizi arındırma ve arınan temiz cilde bakım uygulama esasına dayanmaktadır. Fermente Mutfağım yenilebilir kozmetik ürünleri, cildinizi ve beden sağlığınızı tehdit eden kimyasallardan arındırırken, cildinizi doğanın el değmemiş saflığıyla besler ve korur. Böylece siz de, kişisel bakım sürecini sağlıklı şekilde tamamlamış olursunuz. Kişisel Bakım Setimizde bulunan; Gücünü, bakterileri ve toksik maddeleri güçlü şekilde tutarak vücut dışına atan efsanevi bentonit kilden alan “Bentonit Killi Diş Macunu” ile sağlığınıza önce ağzınızdaki kötü bakterileri yok ederek başlayın ve sonrasında doğal bir ferahlık hissiyle tanışın. Hücre Yenileyici ve doğanın iyileştirici gücü “Kantaron Yağlı Krem” ile cildinize ihtiyacı olan besinleri aktarın. Antibakteriyel özelliği ile arındıran, içeriğindeki vitamin ve mineraller ile de besleyen “Shea Yağlı Roll-on” ile uzun süreli koruma sağlayın. “Nar Çekirdeği Yağlı Gündüz Kremi” İle cildinizi güneş ışınlarından korurken, besleyin, nem dengesini sağlayın ve cildinize parlak, canlı ve genç bir görünüm kazandırın. Hepsi yenilebilir malzemelerden üretilen bu ürünler ile arınırken beslenin, ve kişisel bakımınıza gönül rahatlığıyla devam edin. Paket içeriğinde her bir üründen bir adet bulunmaktadır.

Tamamlayıcı Kişisel Bakım Seti, en temel günlük bakım ihtiyaçlarınız için tasarlandı. Pratik kullanım için uygun, her biri 40 ml’lik cam şişelerde tamamen doğal içeriğe sahip bakım ürünleri cildinizi ve genel sağlığınızı koruyacaktır.
Tamamlayıcı Kişisel Bakım Seti’nde neler var?

Shea Yağlı Roll-on; kötü kokuya neden olan bakterileri engellediği için ter kokusunu önlemekte son derece başarılıdır. Sıcak yaz günlerinde kurtarıcıdır. İçeriğindeki yenilebilir Kakao Yağı, Hindistan cevizi yağı, Shea Yağı, Lavanta Yağı gibi değerli yağlar sayesinde hem koltuk altınız yararlı bakterilerle beslenir hem de ter kokusuna karşı uzun süreli koruma sağlanır. Cildinizi toksinlerden arındırır, nemlendirir, pürüzsüz görünüm sağlar. Temiz ve kuru koltuk altına mercimek büyüklüğünde uygulanır.

Kantaron Yağlı Krem; Kişisel Bakım Setimizin demirbaşlarından. El, yüz ve tüm vücut için onarıcı, besleyici ve nemlendirici bakım kremi olarak kullanılır. Ayrıca egzama, sedef, güneş yanıkları, yanık, haşlanma, morarma, ödem, yara, sivilce, akne, yara izleri, güneş lekeleri, bebeklerde pişik, ağız içinde çıkan aftlar, hamilelik çatlakları, ayak mantarları gibi pek çok sorunun giderilmesinde yardımcıdır. Stresi azaltır, yorgunluğu dindirir.

Bentonit Killi Diş Macunu; ilk kullanımından itibaren ağız içerisindeki kötü bakterileri ve dolayısıyla kötü kokuları yok eder, sonrasında ağzınızda ferahlık hissi bırakır. Bentonit kilin yapısındaki elektromanyetik negatif yük sayesinde bakteriyel ve toksik maddeler güçlü şekilde tutularak vücut dışına atılır.

Nar Çiçeği Yağlı Güneş Kremi; içerdiği C vitamini ve güçlü antioksidanlar sayesinde cildi besler, parlak ve ışıltılı bir görünüm verir, anti-aging etki gösterir. Zararlı güneş ışınlarına karşı %95-97 oranında koruma sağlar. Nemlendirici ve makyaj bazı olarak da kullanabilir.