Shea Yağlı Roll on

Shea Yağlı Roll on

27/02/2019 10 Yazar: Fermente Mutfağım

Toksik Olmayan, Yenilebilir Kişisel Bakıma Geçiş Yapmaya Hazır Mısınız?
Endüstriyel Deodorant ve roll onları hayatınızdan çıkartmanız için 5 gerçek neden
1-Alüminyum
Bazı “doğal kristal” deodorantlar dahil, deodorantlar, roll onlar ve antiperspiranlar, terlemeyi engelleyen alüminyum formları içerir. Bu içerik, bir onkolog tarafından yazılmış olan derlemede hem genotoksin hem de hormon bozucu olarak sınıflandırılmıştır .

2-Triklosan
Araştırmalar, oyuncaklardan diş macunlarına kadar her şeyde kullanılan bu kimyasalın normal tiroid fonksiyonlarını bozabileceğini ve hormonları değiştirebileceğini gösteriyor .

3-Propilen Glikol
Propilen glikol (PEG) penetrasyon arttırıcıdır, yani yaptığı şeylerden biri diğer kimyasalların cildin derinliklerine inmesine yardımcı olmaktır. Evet, işte bu. Tehlikenin büyüklüğünü görebiliyor musunuz?

4- Parabenler
Meme kanseri en sık üst dış kadranda ortaya çıkar – tam da kadınların deodorantı ovaladığı yerde. Bir de 2012 çalışmada Analiz edilen meme kanseri örneklerinin% 99’unda deodorantlarda yaygın bir bileşen olan parabenler vardı.

Parabenler ayrıca kanser, üreme toksisitesi, immünotoksisite, nörotoksisite ve cilt tahrişiyle bağlantılıdır Parabenler su bazlı çözeltilerde bakterileri öldürmek için kullanıldığından, doğası gereği hücrelere toksisitesi vardır.

5- kokular
Bilinen nörotoksinler ve alerjik reaksiyonu uyarması muhtemel kimyasallardır. Koku ürünün içerdiği kimyasalların kötü kokusunu maskelemek için kullanılanılır genelikle ve zaten kendisi de toksik ve kimyasaldır.

Shea Yağlı Roll on İçeriği
Yenilebilir kakao yağı, Hindistan cevizi yağı, shea yağı, lavanta yağı, bal mumu, nişasta, İngiliz karbonatı.

Her zaman dediğim gibi, ister ekmeğine sür, ister koltuk altına.

Yenilebilir malzeme ama lezzet vaat etmiyoruz.

El yapımı Shea Yağlı Roll on deodorant gerçekten işe yarıyor.

Sosyal medya hesaplarımızdan binlerce memnun müşteri deneyimlerini inceleyebilirsiniz.

Yukarıda verilen bilgiler, çeşitli makale ve kullanıcı deneyimleri doğrultusunda hazırlanmıştır. Tedavi iddası içermez. Ürünlerimizin hiçbirisi İlaç değildir. Hastalık ve tedavi için lütfen doktorunuza danışınız.