Shea Yağlı Küçük Roll-On, Koltuk Altı Detoks Maskesi

Shea Yağlı Küçük Roll-On, Koltuk Altı Detoks Maskesi

26/06/2019 0 Yazar: Fermente Mutfağım

Terleme sorununa uzun süreli koruma sağlayan #antibakteriyel özelliği ile Shea Yağlı Roll-On, yaz aylarında tek kelimeyle hayat kurtarıcı!

Gün içinde birçok kez kalabalık ortamlarda bulunuyoruz. Toplu taşımalarda yolculuk yapmak ise ter kokusu yüzünden çetin bir mücadeleye dönüşüyor!

Ayrıca ergenlik dönemi, hamilelik gibi hormonların normalden daha hızlı çalıştığı özel dönemlerde doğal içeriği sayesinde rahatlıkla kullanabilir.

Aslında kötü kokunun kaynağı ter değil, kullandığımız kimyasal koruyuculu kozmetik ürünler ve tükettiğimiz gıdalardır.

Tıkanan gözenekler sonucu az havalanan koltuk altımızda zararlı bakteriler oluşur ve doğal olarak hem kötü koku yayılır hem de cilt tahriş olur.

İçeriğindeki yenilebilir #KakaoYağı, #Hindistanceviziyağı, #SheaYağı, #LavantaYağı gibi değerli yağlar sayesinde koltuk altı yararlı bakterilerle beslenir ve ter kokusuna karşı uzun süreli koruma sağlanır.

Shea Yağlı Roll-On; Oleik asit, Omega-6 gibi yüksek konsantrasyonda ​#yağ​ asitleri ve ​#vitaminler​ bakımından oldukça zengin bir kaynak olmasının yanı sıra antienflamatuar özelliğe sahiptir ve ​#kolajen​ üretimini destekler.

Böylece cildinizi toksinlerden, zararlı bakterilerden arındırırken iyileştirir, nemlendirir, pürüzsüz ve esnek bir cilde sahip olmanızı sağlar.

Yukarıda verilen bilgiler, çeşitli makale ve kullanıcı deneyimleri doğrultusunda hazırlanmıştır. Tedavi iddası içermez. Ürünlerimizin hiçbirisi İlaç değildir. Hastalık ve tedavi için lütfen doktorunuza danışınız.