Sakal Bıyık Bakım Serumu

Sakal Bıyık Bakım Serumu

12/04/2019 0 Yazar: Fermente Mutfağım

“Yüzünüze yansıyan yumuşaklık, canlılık ve tazelik hissi.

İçeriğindeki antibakteriyel ve antialerjen yağlar ile cildinizi arındırırken besler, sakal ve bıyıklarınızı doğallığına kavuşturur.

Gerek cilt, gerekse saç ve bıyık bakımında en önemli nokta, bakım yapılacak bölgenin öncelikle kimyasal etkilerden arınması ve böylelikle tazeliğine kavuşmasıdır. Bu süreci takiben, besin değeri yüksek doğal yağlar ile kimyasaldan uzak bir bakımla yüz kıllarınız canlı bir görünüm alır ve yumuşar.

Sakal Bıyık Bakım serumu içeriğindeki yağlar sayesinde anti-inflamatuar bir etkiye sahiptir. Cildinizde dış kaynaklı oluşabilecek zararlı etkilerin önüne geçerken, kıl köklerindeki deriyi besleyerek kabuklanmayı ve kepeklenmeyi önler.

Sağlıklı bir ciltten çıkan sağlıklı, canlı ve yumuşak sakallar için en uygun alternatif.

“Sakal Bıyık Bakım Serumu” %100 saf; Tatlı Badem Yağı, Jojoba Yağı, Hint Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Sedir Ağacı Yağı ve Sandal Ağacı Yağı içerir. Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermez.

Yukarıda verilen bilgiler, çeşitli makale ve kullanıcı deneyimleri doğrultusunda hazırlanmıştır. Tedavi iddası içermez. Ürünlerimizin hiçbirisi İlaç değildir. Hastalık ve tedavi için lütfen doktorunuza danışınız.