Saçlarınız, Fermente Mutfağım’ın doğal ve kimyasalsız saç bakım paketi ile bambaşka bir ışıltıya kavuşacak!

Yeni Formüllü Fermente Şampuan; Organik Zeytinyağı, Hindistan Cevizi Yağı, Hint Yağı, Lavanta Yağı gibi değerli yağlardan üretildi ve Kombucha Çayı ile zenginleştirildi.

Tüm saç tipleri ve boyalı saçlar için uygundur.

Yağlanma yapmaz, saçlarınızı dökülmeye karşı korur.

Sülfat, DEET, Alkol, Parfüm, Kimyasal, Petrol Türevleri, paraben, lanolin, koruyucular ve zararlı kimyasallar içermez.
Saç diplerinde bugüne kadar kullandığınız şampuan tipleri, kremler, spreyler gibi ürünler yüzünden oluşan yer etmiş tabakayı zamanla çözer ve gözeneklerin hava almasını sağlar.

Saç Besleyici ve Onarıcı Yağ Karışımı; şampuanla birlikte kullanıldığında saçlarınıza ışıltı ve akıcılık kazandırır.

Boya ve işlem görmüş yorgun saçlar için onarıcı niteliktedir.

Her duştan sonra Saçınıza dipten uca doğru yedirerek uygulayın.

En az 1-2 saat bekledikten sonra saçınızı bol su ve doğal sabun ile yıkayıp, son durulama suyuna doğal sirke ilave edin.

Keten Tohumu Saç Jölesi; saçlarınızı şekillendirmek için bundan daha doğal bir yöntem olabilir mi? Su, keten tohumu, lavanta yağından üretilir.
Kan şekeri düzenleme, bazı deri hastalıklarının iyileştirilmesi, kemik ve bağışıklık sisteminin kuvvetlendirici etkileri bulunan keten tohumu saçlarınıza da çok iyi gelecek.

Yukarıda verilen bilgiler, çeşitli makale ve kullanıcı deneyimleri doğrultusunda hazırlanmıştır. Tedavi iddası içermez. Ürünlerimizin hiçbirisi İlaç değildir. Hastalık ve tedavi için lütfen doktorunuza danışınız.

2 Replies to “Saç Bakım Seti”

  1. Merhaba. Saç sabunu olarak sitenizde çam katranı dışında hangi sabunları kullanabiliriz? Saç jölesi üretmeniz harika olmuş. Doğal saç spreyi de üretmeyi düşünür müsünüz? İşe giderken kullanım kolaylığı ve çokça zaman kazandırır bize. =)

    1. merhaba, tüm sabunlarımız doğal ve bitkisel sabunlardan üretilmiştir, tavsiye ederiz. Şuan jölemizi kullanın lütfen, geri bildiriminizi dikkate alıyor olacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir