Ferda Uslu’nun Sabah Detoksunu Avantajlı Paket yaptık. 😊 Neler var içeriğinde? Bir Adet 650 ml İlikli Kemik Suyumuz + Bir Adet Organik Elma Sirkemiz + Bir Adet Hindistan Cevizi Yağlı Zerdeçal karışımımız.
Bu kür ile bağırsak çeperlerinizdeki hasarı onarıp sızıntıyı önleyeceksiniz. Buna bağlı gelişen alerji, egzama, vitiligo, Hashimato gibi hastalıklara karşı zafer kazanacaksınız. Cildinizin esnekliği, saç, diş ve göz sağlığınız için etkileri de cabası…

Yukarıda verilen bilgiler, çeşitli makale ve kullanıcı deneyimleri doğrultusunda hazırlanmıştır. Tedavi iddası içermez. Ürünlerimizin hiçbirisi İlaç değildir. Hastalık ve tedavi için lütfen doktorunuza danışınız.

4 Replies to “Sabah Detoks Paketi”

    1. Merhaba, Hayatın bir parçası olacak şekilde, düzenli olarak kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Sağlıklı günler dileriz.

    1. Merhaba, Sabahları bir su bardağı ilikli kemik suyu içerisine 2 yemek kaşığı sirke + 1 tatlı kaşığı hindistan cevizi yağlı zerdeçalı karıştırarak içebilirsiniz. Minimum 3 hafta aç karnına bu kürü kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Sağlıklı günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir