Neden günlük beslenmenize Organik sertifikalı Hindistan cevizi Yağlı Zerdeçal Kürümüzü eklemeniz gerekmekte?
İşte yanıtı.
Zerdeçal;
Doğal antibiyotik etkisi yaratır ve vücudunuzdaki enfeksiyon ve mikroplarla savaşmanıza yardımcı olur.
Karaciğeri yenileme özelliği vardır. Karaciğer yağlanmasını yine düzenli kullanımda engellemeye yardımcıdır, karaciğer yağlanması tedavisinde de kullanılır.
Bağışıklığı düşük bireylerin bağışıklık sistemlerini güçlendirmelerine yardımcı olur. Hastalıklara yakalanma riskini azaltır, daha kolay atlatılmasını sağlar.
Vücuttaki iltihaplı yaraların tedavisinde de kullanılır. Bu yaraların temizlenmesine ve iyileşmesine yardımcı olur, süreci hızlandırı.
Sindirim sistemine destek olur. Özellikle kabızlık çekenlerin dostu altın karışımla kabızlık sorunun çözülmesine de yardımcı olur.
Yağ yakımını hızlandırır, iştah kontrolü sağlar ve bu sayede daha hızlı kilo vermenize de yardımcı olur.
Antienflamatuvar özelliği sahip olması nedeniyle doğal ağrı kesicidir. Baş ağrısı, mide ağrısı gibi ağrılarınızın azalmasına yardımcı olur.
Kadınların hormonlarının daha düzenli salgılanmasını sağlıyor. Özellikle adet düzensizliklerinde düzenli kullanımda fayda gösteriyor.
Şişkinlik, ödem, gaz gibi sorunların çözümlenmesine de yardımcı oluyor.
Zerdeçalın bu yararlılıklarının vücudumuz tarafından kullanabilmesi için etken maddesi olan curcuminin vücut tarafından emilmesi gerekir ki emilimi zordur.
Curcumin emilimi için doğru bir bileşen gerekir.
Bunun için Hindistan cevizi yağı, Karabiber ve ısı gerekir.
Organik sertifikalı Hindistan cevizi Yağlı Zerdeçal Kürümüz Curcumin etken maddesinin emilimini maksimum düzeye çıkartmak için formüle edilmiştir.
Günde bir tatlı kaşığı Organik sertifikalı Hindistan cevizi Yağlı Zerdeçal Kürümüzden sıcak bir içeceğinize, sıcak suya ya da çorbaya ilave ederek tüketiniz.
Çocuklar için bu miktarın 1%4 ünü kullanabilirsiniz.

Yukarıda verilen bilgiler, çeşitli makale ve kullanıcı deneyimleri doğrultusunda hazırlanmıştır. Tedavi iddası içermez. Ürünlerimizin hiçbirisi İlaç değildir. Hastalık ve tedavi için lütfen doktorunuza danışınız.

6 Replies to “Organik sertifikalı Hindistan Cevizi Yağlı Zerdeçal”

 1. ben bugüne kadar hiç sıcak suya ekleyerek içmemiştim sanırım yanlış yapmışım bir tatlı kaşığı içip üstüne normal su içtim hep 🙁

  1. Merhaba, emilimi kolay olması adına sıcak içeceklerde kullanılmasını tavsiye ederiz. Sağlıklı günler dileriz.

 2. Çocuklar için kullanım miktarı günlük ne kadar olmalı yetişkinler için 1 tatlı kaşığı demişsiniz.

  1. merhaba, yarım çay kaşığı şeklinde verebilirsiniz, özellikle ilikli kemik suyu içerisine ilave ederek verebilirsiniz.

  1. Merhaba, ürünümüz tamamen doğal ve organik bir üründür, Hastalık ve tedavi için lütfen doktorunuza danışınız.

   Bağışıklığı düşük bireylerin bağışıklık sistemlerini güçlendirmelerine yardımcı olur. Hastalıklara yakalanma riskini azaltır, daha kolay atlatılmasını sağlar. Vücuttaki iltihaplı yaraların tedavisinde de kullanılır. Bu yaraların temizlenmesine ve iyileşmesine yardımcı olur, süreci hızlandırı.

   Yukarıda verilen bilgiler, çeşitli makale ve kullanıcı deneyimleri doğrultusunda hazırlanmıştır. Tedavi iddası içermez. Ürünlerimizin hiçbirisi İlaç değildir. Hastalık ve tedavi için lütfen doktorunuza danışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir