Organik sertifikalı Hindistan Cevizi Yağlı Zerdeçal

Organik sertifikalı Hindistan Cevizi Yağlı Zerdeçal

27/02/2019 16 Yazar: Fermente Mutfağım

Neden günlük beslenmenize Organik sertifikalı Hindistan cevizi Yağlı Zerdeçal Kürümüzü eklemeniz gerekmekte?
İşte yanıtı.
Zerdeçal;
Doğal antibiyotik etkisi yaratır ve vücudunuzdaki enfeksiyon ve mikroplarla savaşmanıza yardımcı olur.
Karaciğeri yenileme özelliği vardır. Karaciğer yağlanmasını yine düzenli kullanımda engellemeye yardımcıdır, karaciğer yağlanması tedavisinde de kullanılır.
Bağışıklığı düşük bireylerin bağışıklık sistemlerini güçlendirmelerine yardımcı olur. Hastalıklara yakalanma riskini azaltır, daha kolay atlatılmasını sağlar.
Vücuttaki iltihaplı yaraların tedavisinde de kullanılır. Bu yaraların temizlenmesine ve iyileşmesine yardımcı olur, süreci hızlandırı.
Sindirim sistemine destek olur. Özellikle kabızlık çekenlerin dostu altın karışımla kabızlık sorunun çözülmesine de yardımcı olur.
Yağ yakımını hızlandırır, iştah kontrolü sağlar ve bu sayede daha hızlı kilo vermenize de yardımcı olur.
Antienflamatuvar özelliği sahip olması nedeniyle doğal ağrı kesicidir. Baş ağrısı, mide ağrısı gibi ağrılarınızın azalmasına yardımcı olur.
Kadınların hormonlarının daha düzenli salgılanmasını sağlıyor. Özellikle adet düzensizliklerinde düzenli kullanımda fayda gösteriyor.
Şişkinlik, ödem, gaz gibi sorunların çözümlenmesine de yardımcı oluyor.
Zerdeçalın bu yararlılıklarının vücudumuz tarafından kullanabilmesi için etken maddesi olan curcuminin vücut tarafından emilmesi gerekir ki emilimi zordur.
Curcumin emilimi için doğru bir bileşen gerekir.
Bunun için Hindistan cevizi yağı, Karabiber ve ısı gerekir.
Organik sertifikalı Hindistan cevizi Yağlı Zerdeçal Kürümüz Curcumin etken maddesinin emilimini maksimum düzeye çıkartmak için formüle edilmiştir.
Günde bir tatlı kaşığı Organik sertifikalı Hindistan cevizi Yağlı Zerdeçal Kürümüzden sıcak bir içeceğinize, sıcak suya ya da çorbaya ilave ederek tüketiniz.
Çocuklar için bu miktarın 1%4 ünü kullanabilirsiniz.

Yukarıda verilen bilgiler, çeşitli makale ve kullanıcı deneyimleri doğrultusunda hazırlanmıştır. Tedavi iddası içermez. Ürünlerimizin hiçbirisi İlaç değildir. Hastalık ve tedavi için lütfen doktorunuza danışınız.