Yaşam dolu şişe.

Fermente edilmiş çay ile toksinlerden arının ve tarihin iyileştirici gücü ile tanışın.

Eski Çinlilerin ölümsüzlük iksiri olarak adlandırdığı Kombucha Çayı, 2000 yıldır çeşitli milletler tarafından kullanılan bir fermantasyon şaheseri.

İçeriğindeki organik asitler, probiyotikler, vitaminler ve aktif enzimler ile yaşamı vücudumuza taşıyan bu doğal bileşen, muhteşem bir toksin sökücüdür.

Detoks kabiliyetinin yanı sıra; ürettiği yararlı asitler ile sindirim sistemini düzenler, vücudunuzun daha fazla enerji üretmesini sağlar, hücre hasarına, enflamatuar hastalıklara, tümörlere ve bağışıklık sisteminin genel depresyonuna karşı korur, eklem hasarlarını çeşitli şekillerde iyileştirmeye, onarmaya ve önlemeye yardımcı olur, vücudun savunma sistemini güçlendirir, metabolizmayı hızlandırır ve yağ birikimini azaltarak zayıflamayı kolaylaştırır.

Tüm bu etkileri ve daha fazlası için bu yaşam dolu enerjiyle buluşun.

Organik sertifikalı Kombucha Çayı; organik Hemşin çayı, organik elma suyu konsantresi ve içme suyu ile fermente edilmiştir. Pastörize edilmemiştir.

Yukarıda verilen bilgiler, çeşitli makale ve kullanıcı deneyimleri doğrultusunda hazırlanmıştır. Tedavi iddası içermez. Ürünlerimizin hiçbirisi İlaç değildir. Hastalık ve tedavi için lütfen doktorunuza danışınız.

4 Replies to “Organik Kombucha Çayı”

  1. Ürünlerimiz hoş fakat kullanma talimatları yok, bu çayı nasıl ve ne kadar içmek gerek tam etkisinden faydalanabilmek için. Teşekkürler. Saadet

    1. Merhaba,

      Günde 2 su bardağı şeklinde içebilirsiniz, bizim tavsiyemiz soğuk içmenizdir doğal ve organik bir ürün olduğu için dilediğiniz kadar ve dilediğiniz zamanda içebilirsiniz, teşekkürler.

  2. Burada elma suyu kons. ile fermente diyor ama satış kısmında beyaz şekerle fermente yazıyor? Beyaz şeker organik mi? rafine şeker demek değil mi?

    1. merhaba, İlginiz için teşekkür ederiz, satış sitemizde organik ve doğal olarak 2 ürünümüzün de satışını yapıyoruz, yakın dönemde organik ürünümüzde stoklara girecektir. Takipte kalın lütfen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir