Güzelliğinize ve bakışlarınıza yeni bir boyut kazandırın. Hacimli ve yoğun kirpikler, etkileyici ve sağlıklı kaşlar, “Yenilebilir Fermente Kozmetiğin” çığır açıcı bu yeni birlikteliğinde. Kaş ve Kirpik Besleyici Yağ Solüsyonu, kaş ve kirpiklerimizin ihtiyaç duyduğu besinleri karşılar, nemi dengeleyerek kopma ve kırılmaları engeller, günlük bakımını sağlar. Gerek cilt, gerekse kaş ve kirpik bakımında en önemli nokta, bakım yapılacak bölgenin öncelikle kimyasal etkilerden arınması ve tazeliğine kavuşmasıdır. Bu süreci takiben, besin değeri yüksek doğal yağlar ile kimyasaldan uzak bir bakımla kaş ve kirpikleriniz canlı bir görünüm alır ve güçlenir. İçeriğindeki antibakteriyel ve antialerjen yağlar ile cildinizi arındırırken besler, kaş ve kirpiklerinizi doğallığına kavuşturur. Dolgun ve çarpıcı kaş ve kirpikler için tasarlanan “Kaş ve Kirpik Besleyici Yağ Solüsyonu”, yenilebilir Jojoba yağı, avokado yağı, lavanta yağı, kayısı çekirdeği yağı, badem yağı içerir.

Yukarıda verilen bilgiler, çeşitli makale ve kullanıcı deneyimleri doğrultusunda hazırlanmıştır. Tedavi iddası içermez. Ürünlerimizin hiçbirisi İlaç değildir. Hastalık ve tedavi için lütfen doktorunuza danışınız.

2 Replies to “Kaş ve Kirpik Besleyici Yağ Solüsyonu”

  1. İnternet sitenizde kaş ve kirpik besleyici ürün için gözle temasından kaçının yazmışsınız. Gözle temas etmeden kirpiğe nasıl uygulanacak anlayamadım. Almakta tereddüt ettim.

    1. merhaba, göz içerisine temasından kaçınmanızı tavsiye ediyoruz, solüsyonu kaş ve kirpik bölgesine uygulamanız gerekmektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir