Kantaron Yağının değerli bitkisel yağlarla güçlendiği muhteşem karışım; Kantaron Yağlı Krem.

İçeriğinde eski dönemlerden biri şifa kaynağı olarak kullanılan kantaron yağının yanı sıra yenilebilir kakao yağı, Hindistan cevizi yağı, bal mumu, lavanta uçucu yağı barındırır.

Aslında el, yüz ve tüm vücut için onarıcı, besleyici ve nemlendirici bakım kremi olarak sizlere sunduğumuz kremimizin sizlerden gelen güzel geri dönüşlerle birçok alanda oldukça etkili olduğunu gördük…

Egzama, atopik dermatit, rose, sedef, güneş yanıkları, yanık, haşlanma, morarma, ödem, yara, sivilce, akne, yara izleri, güneş lekeleri, bebeklerde pişik, ağız içinde çıkan aftlar, hamilelik çatlakları, ayak mantarları, kepek, konak, sinek, böcek, arı sokmaları gibi sayısız hasar durumunda başucu kremi haline gelen Kantaron Yağlı Krem şifa vermiştir.

İçinde hiçbir kimyasal, katkı maddesi bulundurmaması ve ayrı ayrı çok değerli yağlarla bir araya gelmesi sayesinde bu kadar güçlü ve etkili bir krem ortaya çıkmıştır.

Çocukların kullanımına da uygundur. Çok az miktarda cildin emeceği kadar kullanmak yeterlidir.

HücreYenileyici ve doğanın iyileştirici gücü “Kantaron Yağlı Krem” ile cildinize ihtiyacı olan besinleri aktarın.

Yukarıda verilen bilgiler, çeşitli makale ve kullanıcı deneyimleri doğrultusunda hazırlanmıştır. Tedavi iddası içermez. Ürünlerimizin hiçbirisi İlaç değildir. Hastalık ve tedavi için lütfen doktorunuza danışınız.

4 Replies to “Kantaron Yağlı Krem”

  1. Merhabalar,
    Günlük Nemlendirici olarak yüze kullanımı uygun mudur ?
    Teşekkürler

  2. Merhaba hamilelikte kullanmanın bir sakıncası var mıdır hem nar çekirdeği kremi hem kantoron kremi

    1. merhaba, %100 yenilebilir yağlardan ürettiğimiz kremlerimiz, bu özelliği sayesinde, bebeklerin, hamilelerin ve emziren annelerin kullanımına uygundur. Ürünlerimizin hiçbirisi İlaç değildir. Hastalık ve tedavi için lütfen doktorunuza danışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir