Kantaron Yağlı Krem

Kantaron Yağlı Krem

09/07/2019 6 Yazar: Fermente Mutfağım

Kantaron Yağının değerli bitkisel yağlarla güçlendiği muhteşem karışım; Kantaron Yağlı Krem.

İçeriğinde eski dönemlerden biri şifa kaynağı olarak kullanılan kantaron yağının yanı sıra yenilebilir kakao yağı, Hindistan cevizi yağı, bal mumu, lavanta uçucu yağı barındırır.

Aslında el, yüz ve tüm vücut için onarıcı, besleyici ve nemlendirici bakım kremi olarak sizlere sunduğumuz kremimizin sizlerden gelen güzel geri dönüşlerle birçok alanda oldukça etkili olduğunu gördük…

Egzama, atopik dermatit, rose, sedef, güneş yanıkları, yanık, haşlanma, morarma, ödem, yara, sivilce, akne, yara izleri, güneş lekeleri, bebeklerde pişik, ağız içinde çıkan aftlar, hamilelik çatlakları, ayak mantarları, kepek, konak, sinek, böcek, arı sokmaları gibi sayısız hasar durumunda başucu kremi haline gelen Kantaron Yağlı Krem şifa vermiştir.

İçinde hiçbir kimyasal, katkı maddesi bulundurmaması ve ayrı ayrı çok değerli yağlarla bir araya gelmesi sayesinde bu kadar güçlü ve etkili bir krem ortaya çıkmıştır.

Çocukların kullanımına da uygundur. Çok az miktarda cildin emeceği kadar kullanmak yeterlidir.

HücreYenileyici ve doğanın iyileştirici gücü “Kantaron Yağlı Krem” ile cildinize ihtiyacı olan besinleri aktarın.

Yukarıda verilen bilgiler, çeşitli makale ve kullanıcı deneyimleri doğrultusunda hazırlanmıştır. Tedavi iddası içermez. Ürünlerimizin hiçbirisi İlaç değildir. Hastalık ve tedavi için lütfen doktorunuza danışınız.