Isıtıcı Okaliptüs Kremi

Isıtıcı Okaliptüs Kremi

14/03/2019 2 Yazar: Fermente Mutfağım

%100 şifalı yağlarla hazırlanan Isıtıcı Okaliptus Kremi ile sağlıklı bir nefes alın ve içinizi ısıtın.

Okaliptüs’ün şaşırtıcı etkilerini fark eden birçok toplum, özellikle deride oluşan yaraları ve mantarları iyileştirmek için yıllardır bu doğal şifayı kullanmış. Yapraklarını derin yaraları iyileştirmek, taze ve yumuşatılmış yapraklarından alınan buharı da sinüsleri ve
geniz yolunu temizlemek için kullanmışlar.

Günümüzde okaliptüs, öksürük ve soğuk algınlığı için kullanılan birçok damlanın, göğüs merheminin ve buhar banyosunun içeriğinde yerini almıştır. Laboratuvar çalışmaları da okaliptüs yağının güçlü bir anti-bakteriyel ve anti-inflamatuvar özelliği olduğunu gösterir.

Biz de okaliptüs’ün bu gibi etkilerini; Hindistan cevizi yağı, balmumu, nane yağı, okaliptus yağı, biberiye, çam terebenti, karanfil yağı ve kafur gibi şifalı içeriklerle zenginleştirdik ve Isıtıcı Okaliptüs Kremini ürettik.

Tutulan, ağrıyan yerinize masaj yapabilir. Öksürük, soğuk algınlığı gibi durumlarda göğsünüze ve sırtınıza ısıtıcı olarak sürebilir ya da küçük bir sıcak su buhar banyosu hazırlayıp onu soluyabilir ve üst solunum yolu enfeksiyonunu kolay atlatabilirsiniz.

Buna ek olarak iltihaplanmayla da savaşır; deri kremleri için ve aynı zamanda deri sağlığı ve eklem iltihabı için çok iyi bir bileşendir.

Yenilebilir kozmetik olarak üretilmiş kremimiz sentetik madde ve zararlı kimyasallar içermez, parafinsizdir.

Vücudunuza sağlıklı kalması için ihtiyaç duyduğu besinleri verin ve nefesinizle temizleyin.

Yukarıda verilen bilgiler, çeşitli makale ve kullanıcı deneyimleri doğrultusunda hazırlanmıştır. Tedavi iddası içermez. Ürünlerimizin hiçbirisi İlaç değildir. Hastalık ve tedavi için lütfen doktorunuza danışınız.