Gündüz Kişisel Bakım Seti

Gündüz Kişisel Bakım Seti

16/05/2019 0 Yazar: Fermente Mutfağım

“Güne güzel ve sağlıklı başlayın.

Özellikle yaz aylarında cildimiz, gün boyu güneş ışınlarına, kire ve toza maruz kalır. Bakım ve koruma amacıyla kullandığımız kimyasal ağırlıklı kozmetikler ile de cildimiz daha çok yorulur ve cilt sağlığımız bozulur. Bu gibi stres etkileri cildin zamanla esnekliğini ve canlılığını kaybetmesine sebep olur.

Biz de bu etkileri tersine çevirmek, sağlığınıza ağızdan başlayarak cilt sağlığınıza kadar genç ve sağlıklı bir görünüm kazandırmak için “Gündüz Kişisel Bakım Seti’ni” oluşturduk.

Peki “Gündüz Kişisel Bakım Seti” nelerden oluşur?

İçeriğindeki bentonit kil sayesinde ağız içindeki bakteriyel ve toksik maddeleri güçlü şekilde tutarak vücut dışına atan “Bentonit Killi Diş Macunu” ile, en doğal yoldan ağız temizliğinizi sağlayın ve genel sağlığınızı ağızdan başlayarak koruyun.

Anti-bakteriyel özelliği ile arındıran, içeriğindeki vitamin ve mineraller ile besleyen “Shea Yağlı Roll-On” ile rahatsız edici kokulardan cildinizin sağlığına kavuşmasıyla kurtulun ve uzun süreli koruma sağlayın.

Cildinize en sağlıklı korumayı sağlayan “Nar çekirdeği yağlı güneş kremi” ile, güneş ışınlarından korunurken, cildinizi besleyin ve onarın. İçeriğindeki güçlü antioksidanlar ve zengin vitaminler ile cilt esnekliğini artırır ve cilt tonunu geliştirir.

Gündüz Kişisel Bakım Seti ile güzel günleriniz olsun.