Yeni Formüllü Fermente Şampuan; Organik Zeytinyağı, Hindistan Cevizi Yağı, Hint Yağı, Lavanta Yağı gibi değerli yağlardan üretildi ve Kombucha Çayı ile zenginleştirildi; saçlarınızın “ahenkle dans etmesi” için onları kimyasallarla zehirlemeyin diye…

Tüm saç tiplerine uygun olan Fermente Şampuan, alışıldık piyasa şampuanlarının sunduğu ve sahte bir temizlik hissi veren aşırı köpürme olmadan doğal bir temizlik sağlar. İçeriğine sabunlaştırarak eklediğimiz yağların etkisiyle kararında
bir köpürme gözlemlersiniz.

Ayrıca saç diplerinde bugüne kadar kullandığınız şampuan tipleri, kremler, spreyler gibi ürünler yüzünden oluşan yer etmiş tabakayı zamanla çözer ve gözeneklerin hava almasını sağlar.

Dolayısıyla kullandıkça etkisini artarak hissedeceğiniz sağlıklı saçlara sahip olursunuz.

Güzel ve sağlıklı saçlar, bazen bir günü güzelleştirmek için tek yeterli sebep olabilir. Saçlarınızı Fermente Şampuan ile tanıştırmanın zamanı gelmedi mi?

Yukarıda verilen bilgiler, çeşitli makale ve kullanıcı deneyimleri doğrultusunda hazırlanmıştır. Tedavi iddası içermez. Ürünlerimizin hiçbirisi İlaç değildir. Hastalık ve tedavi için lütfen doktorunuza danışınız.

2 Replies to “Fermente Şampuan”

  1. Merhaba,

    Ürünü 2 haftadır kullanıyorum. Konsantre bir ürün ve kıvamı/ dokusu arapsabununa benziyor.

    Ancak ürünün saçımda, zeytinyağ maskesi yapmışım gibi kalıntı bırakıyor.

    Şampuanı suda çözerek saçıma uyguluyorum, ancak sorun çözülmedi. Maalesef bıraktığı yağlı doku nedeni ile şu an şampuanı kullanamıyorum.

    Öneriniz nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir