İçten ve dıştan sağlıklı fermente beslenme arayışından lezzetin doğal ve gerçek haline, Fermente Mutfağım serüveni.

2019 yılı Fermente Mutfağım için kalite yılı oldu. Ürünlerimizin kaliteleri artık sertifikalarımız ile tescillendi. Fermente Mutfağım sağlıklı bir toplum için çalışır. Fermente Mutfağım Hakkımızda.!

İYİ ÜRETİM SİSTEMLERİ (GMP): İyi Üretim Uygulamaları, insan sağlığını doğrudan etkileyen ilaç, kozmetik, gıda, medikal cihaz gibi ürünlerin hangi koşullarda üretilmesi gerektiği konusunda kılavuzluk eden bir kalite sistemidir.
HELAL SERTİFİKASI: Helal sertifikalama, muteber, ehil ve tarafsız bir kurumun, söz konusu üretimi denetlemesini, helal standartlarla uygunluk içerisinde üretimin yapıldığını teyit etmesini ve buna bağlı olarak, onaylanmış bir belge vermesini kapsayan bir yöntemdir.
ISO 9001:2015: Kalite Yönetim Sistemi Belgesi Yönetim Sistemlerini; sistematik, kuralları tanımlı, tanımlanan kurallara bağlı, tanımlanan kuralların çağın gereği şekilde revize edildiği ve uygulanarak sürekliliğinin sağlandığı belgesi
ISO 10002:2014:Müşteri Memnuniyeti – Şikayetlerin Ele Alınması Yönetim Sistemi
OHSAS 18001:2007: OHSAS 18001, BSI tarafından yayınlanmış “iş sağlığı ve güvenliği” standardıdır.
ISO 22000:2005: Gıda Güvenliği yönetim sistemi gıdanın tüketim anında güvenli olmasını sağlamak ve gıda güvenliğine yönelik olan tehditleri kontrol altına almak için gerekli şartları kapsayan bir yönetim sistemi standardıdır.
SANAYİ SİCİL BELGESİ
MARKA TESCİL BELGESİ: Fermente Mutfağım Marka Tescilidir.
ORGANİK MÜTEŞEBBİS SERTİFİKASI: çevre ile adapte olmuş bir üretim metodu olan organik imalat, çiftlik ve yerel kaynakların faaliyetine dayanan kendine yeterli kapalı bir ağın meydana getirildiği ve nihai mamulün yerine tüm üretim aşamaların incelenip sertifikalandığı üretim ağıdır.

Yukarıda verilen bilgiler, çeşitli makale ve kullanıcı deneyimleri doğrultusunda hazırlanmıştır. Tedavi iddası içermez. Ürünlerimizin hiçbirisi İlaç değildir. Hastalık ve tedavi için lütfen doktorunuza danışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir