El Yapımı Çamaşır Makinesi Deterjanı

El Yapımı Çamaşır Makinesi Deterjanı

14/03/2019 1 Yazar: Fermente Mutfağım

Çevre dostu, doğal temizlik..

Çamaşırlarınızı ve sağlığınızı zehirli kimyasallardan korumanız için, zehirsiz, el yapımı ve doğal temizlikle buluşun.

Antibakteriyel özelliğiyle insan sağlığını tehdit etmeyen çamaşır deterjanımız, yüksek hijyen sağlar ve çamaşırlarınızın ömrünü uzatır.

Diğer petro-kimya içerikli deterjanlar çamaşırlar üzerinde kimyasal kalıntılar bırakır ve çamaşırların ömrü kısalır. Ayrıca makinenizin de temizlik performansı ve kullanım ömrü olumsuz etkilenir.

Marketten aldığımız çamaşır deterjanlarında cildi, gözleri ve ciğerleri tahriş eden, iç organlara zarar veren, ekosistemi zehirleyen, endokrin sistemi bozucu etkileri olan ve kanserojen etkileri bilinen; Sodyum Lauril Sülfat (SLS), 1,4-dioksan, Nonilfenol etoksilat (NPE) gibi zehirli maddeler ve “Fosfatlar” bulunmaktadır.

Bunlara rağmen “Fermente Mutfağım El Yapımı Çamaşır Makinesi Deterjanında”; Ev yapımı zehirsiz ve bitkisel çamaşır sabunu, Boraks, Çamaşır sodası, Karbonat, Lavanta uçucu yağı, Nane uçucu yağı gibi sağlığınız ve çevreniz için tamamen zararsız maddeler kullanılmıştır.

Bu sayede sağlığınız, çevreniz ve çamaşırlarınızın ömrü olumsuz etkilerden korunur ve doğallığına kavuşur.

Sağlığa giden yolda önce zehirli kimyasallardan ve kanserojen maddelerden arının.

Yukarıda verilen bilgiler, çeşitli makale ve kullanıcı deneyimleri doğrultusunda hazırlanmıştır. Tedavi iddası içermez. Ürünlerimizin hiçbirisi İlaç değildir. Hastalık ve tedavi için lütfen doktorunuza danışınız.