Artisan Sabunlar

Artisan Sabunlar

08/07/2019 0 Yazar: Fermente Mutfağım

Fermente Mutfağım’ın bitkisel yağlarla üretilen sabunlarıyla henüz tanışmadıysanız, ilk defa bir sabunla aşk yaşamaya hazır olun 🙂

Çam Katranı Sabunu, Zerdeçal Sabunu ve Matcha sabunlarının her biri cilt sağlığımızın farklı sorunlarına cevap verecek şekilde birbirinden değerli yağlarla üretildi.

3 Sabunumuz:Çam Katranı Sabunu, siyah nokta ve sivilcelerden muzdarip olanlar için mükemmeldir. Anti-inflamatuar özelliği sayesinde cilt hastalıklarının neden olduğu iltihaplanmayı ve kaşıntıyı gidermeye yardımcı olur. Ergenlik sivilcesi, akne, siyah nokta, saçkıran, kepek problemi, mantar, egzama, dermatit, sedef hastalığı, kaşıntı, uyuz, varis, ayak kokusu gibi birçok rahatsızlıkların tedavisinde etkilidir. Saçlara da uygulanabilen Çam Katranı Sabunu saç dökülmesine çare için kullanılabilir. Yemeklik zeytinyağı, Kakao yağı, Hindistan cevizi yağı, Hint yağı, Hurma yağı, Çam katranı yağı içerir.

ZerdeçalSabunu: Kanserojen madde içeren cilt temizleme kremleri ve mendillerinden kurtulmanız için birebir. Tonik etkisi vardır, cildi temizler. Canlılık verir. Cildi besler ve pürüzsüz bir yapı kazandırır. Zeytin yağı, Hurma yağı, Su, Hindistan cevizi yağı, Zerdeçal içerir.

Matcha Sabunu: Ciltteki yağ dengesini mükemmel bir şekilde sağlar. Cildi besler, onarır ve canlılık katar. Kaşıntılara karşı etkilidir. Verdiği yumuşaklık hissi ve hoş kokusu ile favori kişisel bakım ürünleriniz arasına girmeye hazır!

Zeytin yağı, Hurma Yağı, Su, Hindistan cevizi yağı, Hint yağı, Matcha çayı içerir.