Doğal Çamaşır Makinesi Deterjanı

Doğal Çamaşır Makinesi Deterjanı

28/06/2019 0 Yazar: Fermente Mutfağım

Bebek çamaşırları için güvenlidir.

Çamaşır Makinası Deterjanımız’ın Dermatoloji Testi: “Tahriş edici değil / irritasyon nedeni değil” olarak tescil edildi. İrritasyon: Tahriş edici etkenlerin deri veya mukozada meydana getirdiği alerji ya da doku hasarı sebebiyle ağrılı reaksiyon gelişmesidir. Dermatolojik testlerde doğrudan cilt üzerinde test edildi, onaylandı.

Diğer petro-kimyasal deterjanların aksine çamaşırlar üzerinde hiçbir kimyasal kalıntı bırakmaz.

Doğal Çamaşır Makinesi Deterjanımızın Dermatoloji Testinden tescilli olarak geçmesini sağlayan birçok neden var: Marketteki deterjanların içeriğinde cildi, gözleri ve iç organları tahriş eden, endokrin sistemi bozucu etkileri olan Sodyum Lauril Sülfat (SLS), 1,4-dioksan, Nonilfenol etoksilat (NPE) gibi zehirli maddeler ve “Fosfatlar” bulunuyor.

Fermente Mutfağım’ın #Doğal Çamaşır Makinesi Deterjanı ise bu kimyasalların yakınından bile geçmiyor! Tamamen #zehirsiz olup, üretiminde #bitkisel çamaşır sabunu, #Boraks, Çamaşır sodası, Karbonat, Lavanta uçucu yağı, Nane uçucu yağı gibi sağlığınız ve çevreniz için tamamen #zararsız hammaddeler kullanılmıştır.

Temiz olmak için zehirlenmek zorunda değilsiniz. ❤Ailenizle birlikte daha sağlıklı günler geçirmeniz, güvenle kullanmanız için üretildi.. #ElYapımı #Doğal temizlik hayatınızın her alanına girdikçe sizi daha kaliteli bir yaşam seviyesine ulaştıracak.