Bebek çamaşırları için güvenlidir.

Çamaşır Makinası Deterjanımız’ın Dermatoloji Testi: “Tahriş edici değil / irritasyon nedeni değil” olarak tescil edildi. İrritasyon: Tahriş edici etkenlerin deri veya mukozada meydana getirdiği alerji ya da doku hasarı sebebiyle ağrılı reaksiyon gelişmesidir. Dermatolojik testlerde doğrudan cilt üzerinde test edildi, onaylandı.

Diğer petro-kimyasal deterjanların aksine çamaşırlar üzerinde hiçbir kimyasal kalıntı bırakmaz.

Doğal Çamaşır Makinesi Deterjanımızın Dermatoloji Testinden tescilli olarak geçmesini sağlayan birçok neden var: Marketteki deterjanların içeriğinde cildi, gözleri ve iç organları tahriş eden, endokrin sistemi bozucu etkileri olan Sodyum Lauril Sülfat (SLS), 1,4-dioksan, Nonilfenol etoksilat (NPE) gibi zehirli maddeler ve “Fosfatlar” bulunuyor.

Fermente Mutfağım’ın #Doğal Çamaşır Makinesi Deterjanı ise bu kimyasalların yakınından bile geçmiyor! Tamamen #zehirsiz olup, üretiminde #bitkisel çamaşır sabunu, #Boraks, Çamaşır sodası, Karbonat, Lavanta uçucu yağı, Nane uçucu yağı gibi sağlığınız ve çevreniz için tamamen #zararsız hammaddeler kullanılmıştır.

Temiz olmak için zehirlenmek zorunda değilsiniz. ❤Ailenizle birlikte daha sağlıklı günler geçirmeniz, güvenle kullanmanız için üretildi.. #ElYapımı #Doğal temizlik hayatınızın her alanına girdikçe sizi daha kaliteli bir yaşam seviyesine ulaştıracak.

Yukarıda verilen bilgiler, çeşitli makale ve kullanıcı deneyimleri doğrultusunda hazırlanmıştır. Tedavi iddası içermez. Ürünlerimizin hiçbirisi İlaç değildir. Hastalık ve tedavi için lütfen doktorunuza danışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir