Bulaşıklarınızın makineden çıktıktan sonra tam olarak temizlendiğinden emin olabiliyor musunuz?

Doğal Bulaşık Deterjanı, Bulaşık Makinesi Kaya Tuzu, Parlatıcı Organik Elma Sirkesinden oluşan bulaşık makinesi paketimiz ile sofraya içiniz rahat oturabilirsiniz.

Üretiminde Doğal hammaddeler kullanarak mükemmel sonuçlar aldığımız bu formül, kimyasalsız temizliğin her alanda mümkün olduğunu gösteriyor. Nasıl kullanılır?

Deterjan gözüne 1 yemek kaşığı Doğal Deterjan koyun. Daha kirli bulaşıklar için 1,5 yemek kaşığı olabilir.

Bulaşıklarınızın bulanık bir görünüm almaması için Parlatıcı olarak Organik Elma Sirkesi en iyi çözüm! Parlatıcı gözüne bittikçe elma sirkemiz ile doldurun.

Son olarak tuz bölmesini Bulaşık Makinesi Kaya Tuzu ile doldurun, bittikçe ekleyin.

Bulaşıklarınız hem tertemiz olacak, hem de makineden çıktıktan sonra gözle görülmeyen ancak durulandığını zannettiğimiz kimyasal kalıntılar vücudumuza girmeyecek.

Yukarıda verilen bilgiler, çeşitli makale ve kullanıcı deneyimleri doğrultusunda hazırlanmıştır. Tedavi iddası içermez. Ürünlerimizin hiçbirisi İlaç değildir. Hastalık ve tedavi için lütfen doktorunuza danışınız.

2 Replies to “Doğal Bulaşık Makinesi Paketi”

  1. ben bulaşık makinesi için deterjanınızdan aldım, dediğiniz gibi tuzu ve sirkeyi de ekledim. denemek için azıcık bulaşık vardı, ve deterjan gözüne 1 kaşık deterjan koydum. bulaşıklar yıkandıktan sonra bardakların, tencerelerin, tabakların üzerinde toz gibi bulanıklık gibi bi görüntü vardı acaba deterjanı fazla mı geldi de böyle oldu merak ediyorum.

    1. Merhaba, kullanmadan önce paket içeriğini karıştırınız. Bulaşık makinesinin deterjan gözüne 1 yemek kaşığı; çok kirli bulaşıklar için 1.5 yemek kaşığı koyulmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir