Bulaşık Makinesi için Yenilebilir Kaya Tuzu

Bulaşık Makinesi için Yenilebilir Kaya Tuzu

27/02/2019 0 Yazar: Fermente Mutfağım

Dolaptan çıkarıp sofranıza koyduğunuz tabağa “Temiz” deyip geçmeyin.
Çankırı bölgesi Kaya Tuzu 250-300 milyon yıl önce oluşmuş çok değerli bir doğal tuzdur.
Göl ve deniz suları gibi sanayi atıklar kesinlikle bulaşmamıştır.
İçerisinde 84 element, mineral bulunmaktadır.
% 100 doğal, rafine edilmemiş, katkısız Bulaşık Makinesi Kaya Tuzunu gönül rahatlığıyla makineleriniz de kullanabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Kaya Tuzu

Sadece bulaşıklarınızı değil, sağlığınızı da korur ve arındırır.

Bulaşık makinenizdeki sert su ve kireç kalıntılarını keser, suyunuzu yumuşatır, bulaşık makinenizi ve bulaşıklarınızı kalıntısız, filigransız ve lekesiz bırakır.

Hiçbir şekilde rafine edilmemiş, kimyasal içermeyen, glutensiz, %100 yenilebilir kaya tuzudur.

Bulaşık Makinesi Kaya Tuzu, saf sodyum klorürdür ve sert suyu yumuşatmaya yardımcı olarak, suyun temizleme özelliğinin artmasını sağlar. Bulaşık makinesi çalışmaya başladığında, tuz sudaki minerallere etkileşime girer ve iyonlar değişir böylece sabunun görevini yerine getirmesini sağlar. Sabun bulaşıklara yapışmaz ve yıkama sonrasında bulaşıkların yüzeyinde kalıntılar kalmaz.

Özellikle ülkemizde, evimize gelen sular sert ve kireçlidir. Bu sebeple Bulaşık Makinesi Kaya Tuzu kullanımı ile bulaşıkların ve makinenin zarar görmesi önemli oranda engellenmiş olur.

Bulaşık Makinesi Kaya Tuzu granülleri sofra tuzundan daha büyüktür. Granül büyüklüğü, tuzun yavaş yavaş çözülmesini ve ince parçacıkların yumuşatıcı birimini engellememesini sağlar.

Katkı maddesi içermeyen saf Kaya Tuzu ile her seferinde daha temiz yıkama!

Tam olarak bulaşık makinenizin ihtiyacı olan şey!

Yukarıda verilen bilgiler, çeşitli makale ve kullanıcı deneyimleri doğrultusunda hazırlanmıştır. Tedavi iddası içermez. Ürünlerimizin hiçbirisi İlaç değildir. Hastalık ve tedavi için lütfen doktorunuza danışınız.