Bir Çanta Güzellik

Bir Çanta Güzellik

26/07/2019 0 Yazar: Fermente Mutfağım

Bir Çanta Güzellik, cildinizi kimyasallarla yormayacak, %100 bitkisel, yenilebilir yağlarla gelen tamamen doğal bir güzellik anlayışıyla dolu. Citronella Vücut Spreyi; sivrisineklerle aranıza sağlıklı bir mesafe koyar. Sivrisinek ve haşereleri öldürmeden uzaklaştırır, antiseptik ve antifungal özellikleriyle cildi korur.Shea Yağlı Roll-On; kötü kokuya neden olan bakterileri engeller, cildinizi toksinlerden arındırır. İçeriğindeki yenilebilir değerli yağlar sayesinde koltuk altı yararlı bakterilerle beslenir.

Nar Çekirdeği Yağlı Güneş Kremi; cildinizi zararlı güneş ışınlarına karşı korurken nemlendirir, parlak ve ışıltılı bir görünüm verir.Kantaron Yağlı Krem; içeriğindeki kıymetli doğal yağlar sayesinde cildi besler, ciltteki hasar ve sorunları onarır, nemlendirici etkisi vardır. Anti-Aging Göz Altı Serumu; göz çevresindeki sarkmalar ve torbalar, kazayakları, kırışıklıklar, morluklara karşı muhteşem sonuçlar verir. Ecosert sertifikalı Squalene yağını temel aldık; Jojoba yağı, Avakado yağı, Lavanta yağı, Kayısı çekirdeği yağı ile güçlendirdik. Bir Çanta Güzellik kişisel bakım ürünleri, Bez Çanta içerisinde güzelliğinize doğal ve taze bir yenilik katmaya hazır.

Citronella Vücut Spreyi: Sivrisinekleri öldürmeden yanınızdan uzaklaştırmak için en değerli yağları bir araya getirdik. Minik iksirimiz kimyasaldan uzak, tamamen yenilebilir ham maddeden hazırlandı .Gece boyu etksi ile çocuklarınızda da gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz minik sihirbazımız çantanızda.

Shea Yağlı Roll-On: Artık ben de içerisinde onlarca zararlı kimyasal bulunan deodorantlardan hızla uzaklaşıp, en az onlar kadar etkili doğal bir alternatif olan Fermente Mutfağım Shea Yağlı Roll-on Deodoranta geçmek için doğru adrestesiniz. Tüm kişisel bakım ürünlerimiz gibi Deodorantımız da %100 yenilebilir hammaddeden el üretimidir.

Nar Çekirdeği Yağlı Güneş Kremi: İçerdiği doğal mineral çinko asit sayesinde güneşten korunma ve yaşlanma etkilerini yavaşlatmanın yanı sıra, cilt hasarlarını onarmakta muhteşem!

Kantaron Yağlı Krem: Eskilerin “Bin derde deva” dediklerinden… El, yüz ve tüm vücut için onarıcı, besleyici ve nemlendirici bakım kremi olarak yola çıkan bu özel krem, sizlerin deneyimleriyle birçok cilt rahatsızlığına çözüm olan bir şifa kaynağına dönüştü.

Anti-Aging Göz Altı Serumu: Doğa, gençleştirir… Cildimizin en hassas bölgelerinden olan göz altlarına kimyasal sürmeyi asla istemezsiniz! Yaşlanma etkilerini %51 azalttığına dair klinik çalışması olan %100 yenilebilir bitkisel formülümüz yanınızda.

Yukarıda verilen bilgiler, çeşitli makale ve kullanıcı deneyimleri doğrultusunda hazırlanmıştır. Tedavi iddası içermez. Ürünlerimizin hiçbirisi İlaç değildir. Hastalık ve tedavi için lütfen doktorunuza danışınız.