Bentonit Killi Sabun

Bentonit Killi Sabun

06/03/2019 0 Yazar: Fermente Mutfağım

Cildinizin ihtiyaç duyduğu vitamini karşılar ve sadeliğine kavuşturur.

Zararlı bakterilerden arındırıcı ve detoks etkileriyle doğanın bir armanağı olan Bentonit Kil’i, bu sefer de cildinizin doğallığına kavuşmasında kullandık.

Yapısındaki elektromanyetik negatif yük sayesinde bakteriyel ve toksik maddeleri güçlü şekilde tutarak vücut dışına atan, içeriğindeki mineraller ile metabolizmayı ve cildi besleyen Bentonit kil, özelliklerinin keşfedilmesiyle gıda, temizlik ve sağlık gibi bir çok alanda kullanılmaktadır. Biz de bu özelliğinden iham alarak Bentonit Killi Sabunu ürettik.

Üstelik içeriğini, cildinizi onarıcı özellikleriyle bilinen yemeklik zeytinyağı, kakao yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Hurma Yağı gibi %100 doğal ve yenilebilir bitkisel yağlarla zenginleştirdik.

Cilt sağlığını yeniden kazandıran Bentonit Killi Sabun sayesinde toksinlerden, deri dökülmelerinden ve kuruluk problemlerinden arınan cildiniz daha enerjik, temiz ve canlı görünür.

Kimyasal içerikli kişisel bakım ürünleri yüzünden cildimizde biriken toksik maddeler gözenekleri tıkar ve cildin nefes almasını engeller. Öncelikle cildin tüm bu zararlı oluşumlardan arınması gerekir. Bentonit kil burada devreye girer. Bentonit Kil’in tutucu özelliği sayesinde tüm bakteri ve toksin maddeler absorbe edilir, kil yapısının içine emilir ve gözeneklerden dışarı atılır. Böylece cildinizi en doğal haline kavuşturur ve pürüzsüz hale getirir.

Bentonit killi sabunu kullandıkça, cildinizdeki gözle görülür değişiklikleri hissedecek ve sağlıklı bir cilde kavuşmanın mutluluğunu deneyimleyeceksiniz.

Yukarıda verilen bilgiler, çeşitli makale ve kullanıcı deneyimleri doğrultusunda hazırlanmıştır. Tedavi iddası içermez. Ürünlerimizin hiçbirisi İlaç değildir. Hastalık ve tedavi için lütfen doktorunuza danışınız.