Bentonit Killi Diş Macunu

Bentonit Killi Diş Macunu

27/02/2019 4 Yazar: Fermente Mutfağım

Kilin saflığıyla temizler ve korur.
Yapısındaki elektromanyetik negatif yük sayesinde bakteriyel ve toksik maddeleri güçlü şekilde tutarak vücut dışına atan, içeriğindeki mineraller ile metabolizmayı ve cildi besleyen Bentonit kil, özelliklerinin keşfedilmesiyle gıda, temizlik ve sağlık gibi bir çok
alanda kullanılmaktadır. Detoks etkisinin yanı sıra yenilebilir olması da, doğal dişmacunu yapımında kullanılmak üzere ilham vermiştir.
Bentonit kil, karbonat, bitkisel gliserin, nane ve karanfil yağı gibi maddelerin bir araya gelmesiyle elde edilen “Bentonit Killi Diş Macunu”, içeriği itibariyle tamamen doğal bir üründür.
Ağız sağlığını tehdit eden ve korunmasını engelleyen; florür, aşındırıcı, tatlandırıcı, koruyucu, kıvam artırıcı, aroma ve deterjanlar içermez.
Bentonit Killi Diş Macunu, ilk kullanımından itibaren ağız içerisindeki kokuları yok eder ve ağzınızda ferahlık hissi bırakır.
Bağırsak sağlığa giden yol ağızda başlar. Ona özen gösterin.

Yukarıda verilen bilgiler, çeşitli makale ve kullanıcı deneyimleri doğrultusunda hazırlanmıştır. Tedavi iddası içermez. Ürünlerimizin hiçbirisi İlaç değildir. Hastalık ve tedavi için lütfen doktorunuza danışınız.