Ayak Detoks Paketi

Ayak Detoks Paketi

19/04/2019 4 Yazar: Fermente Mutfağım

Ayaklarınızdan fazla yükü atarak, yaşam kalitenizi yükseltin. Ayak Detoksu; ayaklarınızdan şişkinliği, ölü derileri, mantarları, toksinleri ve yorgunluğu atar, bağışıklık sisteminizi destekler, enerji, dinginlik ve yenilenmişlik hissi ile ayağa kalkmanızı sağlar. Araştırmalar, ayağı ilaçlı suda bekleterek veya toksin sökücü bantlar kullanarak toksinlerden kurtulmanın mümkün olmadığını göstermiştir. Detoks süreci; gerek tükettiğimiz besinler ve kullandığımız kozmetik ürünler, gerekse yaşam tarzımızla yakından alakalıdır. FermenteMutfağım, akılcı ve doğru bir yaklaşım ile ele aldığı bu süreci yeni ürünü “Ayak Detoks Paketi” ile sizlere sunuyor. “Ayak Detoks Paketi”, içeriğindeki; Bakterileri ve toksik maddeleri güçlü şekilde tutarak vücut dışına atan efsanevi bentonit ve yapılan çalışmalarla ayaktaki bakteri ve mantar oluşumunu önleyen çay ağacı yağından ilham alınan “Ayak Detoks Maskesi” ile öncelikle ayağınızı arındırın. Tonik etkisi yüksek “Zerdeçal Sabunu” ile cildinizi pürüzsüzleştirin ve canlılık kazandırın. Canlı organizmalarla en doğal yoldan bağlantı kurarak yararlı bakteri oluşumunu destekleyen “OrganikElmaSirkesi” ile toksinlerden arınma sürecini hızlandırın. Antibakteriyel özelliği ile arındıran, içeriğindeki vitamin ve mineraller ile de besleyen “Shea Yağlı Roll-on” ile uzun süreli koruma sağlayın. Hücre yenileyici ve doğanın iyileştirici gücü “Kantaron Yağlı Krem” ile cildinize ihtiyacı olan besinleri aktarın. Ve ayak detoksunu en doğal yoldan tamamlayın. Dahası mı? Ayağınıza sağlık!
Kullanım talimatı:
Temiz yıkanmış ayağa Ayak detoks ürünümüz ince bir tabaka halinde sürülür. Akabinde 15-20 dk bekletilen maske ılık su ile güzelce durulandıktan sonra zerdeçallı sabun ile ayak yıkanır.
Sirkemiz bire bir oranda seyreltilir, tonik haline getirilir, yıkanan ayağa pamuk yardımı ile tonikleme işlemi yapılır.
Kişi bu uygulamadan sonra her gün dışarı çıkarken sabahları ayağına ve parmak aralarına roll-on sürmeli, akşamları da kantaron yağlı krem sürmelidir.
Ayak detoks maskeli uygulama haftada 2-3 defa uygulanmalıdır.
Temiz kurulanmış ayağa Roll-on ve krem uygulaması sabah akşam yapılmalıdır.

Yukarıda verilen bilgiler, çeşitli makale ve kullanıcı deneyimleri doğrultusunda hazırlanmıştır. Tedavi iddası içermez. Ürünlerimizin hiçbirisi İlaç değildir. Hastalık ve tedavi için lütfen doktorunuza danışınız.