Ayak Detoks Maskesi

Ayak Detoks Maskesi

22/04/2019 0 Yazar: Fermente Mutfağım

Ayağınıza sağlık!

Ayak Detoks Maskesi, ayaklarınızdan şişkinliği, ölü derileri, mantarları, toksinleri, kötü kokuları ve yorgunluğu atar, bağışıklık sisteminizi destekler, enerji, dinginlik ve yenilenmişlik hissi ile ayağa kalkmanızı sağlar.

Bakteriyel ve toksik maddeleri güçlü şekilde tutarak vücut dışına atan Bentonit’in, cildi egzama, mantar ve akne gibi oluşumlardan temizleyerek parlaklığına kavuşturan Çay Ağacı Yağı ile birlikteliğinden doğan “Ayak Detoks Maskesi”, etkileyici bir detoks deneyimi sunar.

Araştırmalar, ayağı ilaçlı suda bekleterek veya toksin sökücü bantlar kullanarak toksinlerden kurtulmanın mümkün olmadığını göstermiştir. Detoks süreci; gerek tükettiğimiz besinler ve kullandığımız kozmetik ürünler, gerekse yaşam tarzımızla yakından alakalıdır. Fermente Mutfağım, bu süreci en akılcı yöntemlerle ele alarak Ayak Detoks’unu diğer fermente ürünlerle de desteklemenizi önerir.

Bu sebeple, Ayak Detoks Maskesini aşağıdaki şekilde kullanmanızı tavsiye ediyoruz;
Ayak Detoks Maskesi, ayağın tamamına ince bir tabaka halinde sürülerek, maske kuruyana kadar 30 dk ile 1 saat arası bekletilir. Süre sonunda su ile durulanır, organik elma sirkesi toniği ve kantaron yağlı krem sürülerek işlem sonlandırılır. En iyi sonuç için, haftada 2-3 kez uygulayın.

Ayaklarınızdan fazla yükü atarak, yaşam kalitenizi yükseltin.

Yukarıda verilen bilgiler, çeşitli makale ve kullanıcı deneyimleri doğrultusunda hazırlanmıştır. Tedavi iddası içermez. Ürünlerimizin hiçbirisi İlaç değildir. Hastalık ve tedavi için lütfen doktorunuza danışınız.