Anti aging göz altı serumu ve kaş kirpik besleyici

Anti aging göz altı serumu ve kaş kirpik besleyici

06/08/2019 0 Yazar: Fermente Mutfağım

Anti-aging göz altı serumunu kullanmaya başladıktan sonra arkadaşlarınızdan en çok duyacağınız cümle şu olacak: “Sende bir güzellik var ama nedir çözemedim!”
Yaşlanma karşıtı Anti-aging Göz altı serumu, damlalıklı şişe tasarımı sayesinde kolay kullanımı, ekonomik boyu, mevcut özellikleri ile ilk günden beri en favori ürünlerden biri haline geldi! Yaşlanma etkilerine karşı koruyucu ve onarıcıdır.

Göz çevresindeki sarkmalar ve torbalar, kazayakları, kırışıklıklar, morluklar, butonlara karşı muhteşem sonuçlar verir. Alın çizgileri için de kullanabilirsiniz. Her gece yatmadan önce göz çevrenize bir iki damla uygulayabilirsiniz. 3 ay düzenli kullanımdan sonra ciddi bir fark göreceksiniz! Her yaşa uygundur. Antiaging Göz Altı Serumu üretiminde Ecosert sertifikalı Squalene yağını temel aldık; Jojobayağı, Avakadoyağı, Lavantayağı, Kayısıçekirdeği yağı ile güçlendirdik.

Güzellik sırrınızın bir diğer kahramanı Kaş ve Kirpik Besleyici Yağ Solüsyonu! Kaş ve kirpiklerimizin ihtiyaç duyduğu besinleri karşılar, nemi dengeleyerek kopma ve kırılmaları engeller, günlük bakımını sağlar.

Besin değeri yüksek doğal yağlar ile kimyasaldan uzak bir bakımla kaş ve kirpikleriniz canlı bir görünüm alır ve güçlenir. İçeriğindeki antibakteriyel ve antialerjen yağlar ile cildinizi arındırırken besler, kaş ve kirpiklerinizi doğallığına kavuşturur. Kaşlarınıza pamuklu çubuk ile, kirpiklerinize rimel fırçası ile uygulayabilirsiniz.

Yukarıda verilen bilgiler, çeşitli makale ve kullanıcı deneyimleri doğrultusunda hazırlanmıştır. Tedavi iddası içermez. Ürünlerimizin hiçbirisi İlaç değildir. Hastalık ve tedavi için lütfen doktorunuza danışınız.